135101-R1-12.00 AMPHENOL CONNEX COAXIAL CABLE ASSY, 0.085 SEMI RIGID, 12IN
Part Nnumber
135101-R1-12.00
Description
COAXIAL CABLE ASSY, 0.085 SEMI RIGID, 12IN
Producer
AMPHENOL CONNEX
Basic price
Cable Length - Imperial: 12" Cable Length - Metric: 304.8mm Coaxial Cable Type: 0.085" Semi Rigid Connector Type A: SMA Straight Plug Connector Type B: SMA Straight Plug Impedance: 50ohm Jacket Colour: - SVHC: To Be Advised